Fx6300 odabacca az i3at?
Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 21:31
1/6 anonim válasza:
Renderelésben és egyéb munkában 'odabacca',viszont játékokban a legerősebb i3-ak jobban teljesítenek,bár szinte jelentéktelen mennyiségben.
2/6 A kérdező kommentje:
akkor tiszta hülyeség dupla annyiért i3at venni... egyáltalán van olyan hülye aki azt veszi?
2014. nov. 21. 19:45
3/6 anonim válasza:
Van.
És nem hülyék.
Az lga1150-s foglalatba bármilyen i3/i5/7 4### belemegy,amik alázzák az FX-t.
AMD-nél egy i5 4440 szintje alatt egy picivel megáll a tudomány.
Meg a fogyasztás,meg a hő,meg hogy FX-ekhez szinte kötelező egy legalább 10k-s hütő,meg a fejleszthetőség,stb...
4/6 Közveszélyes Kontár válasza:
FX-6300 még az olcsób helyeken is 25ezer kb.
1150 i3 30ért is van igaz tán FX8320 is már van enyiért
5/6 Közveszélyes Kontár válasza:
Nincs akora különbség az FX javára hogy megérje
De játékoknak a vga sokal fontosab mint hogy fx6 vs i3 nak jelentosege legyen
6/6 A kérdező kommentje:
hogy az i3 megérje?
2014. nov. 29. 14:51
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!