Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pcxen összeraktam egy konfigot...

Pcxen összeraktam egy konfigot fx6300, r9 270x,8gb ram, corsair vs550, wd 1tb merev stb.150k és állítják nekem h 100k ból kijön egy gamer gép ami mindent elvisz fszán még később is?

Figyelt kérdés
Egy 20k s vga mit visz el maxob bf4et biztos nem xd valami hozzá értő irja már h 100kbol nincs erős gamer konfig mert nem hisznek nekem..:@

2014. márc. 8. 08:51
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Attól függ, ki mivel elégszik meg. 100 k-ból már lehet építeni olyan konfigot, ami a mai játékokkal kisebb nagyobb kompromisszumokkal elboldogul. Viszont koránt sem olyan tartós, mint egy 150 ezres konfig, ahol nem kell mindet a végletekig kicentizni. Ugyanis nem csak átlag FPS van a világon. Van minimum is. A játékok bizonyos szakaszainál a 100 000 -res konfig már érezhetően belassulhat.
2014. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
B3,4 crysis3 ilyenekre kéne kb maxon fhdba arra meg egy 760k meg egy 20-30ks vga nem elég
2014. márc. 8. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!