Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy régi kinyitthatós alcatel...

Egy régi kinyitthatós alcatel telefonon át állítottam valamit és most ha valaki felhív és felveszem akkor nem hallom hogy mit mond! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
tehát idáig minden jó volt és egyszer csak az történt hogy anyám felhívott én felvettem és nem szólalt bele(2 napra elmentek úgy hogy agódtak)és egy csomószor még hívott de ugyan ez. akkor megpróbáltam én felhívni őket az sem volt jó utána pedig üzenet küldés az sem jó akkor azt mondtam felhívom az unokatesom hátha őt hivogatja erre akkor sem jó! akkor átraktam egy másik embernek a telefonjába és ott jó volt megbeszéltem vele minden rendben! de most elkment a haverom és anyám megint keres és aggódik mert már más is hívom nem csak anyám hanem aki vele van azi 10 percenként! hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot? előre is köszi!
2014. nov. 16. 12:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!