Egér elrontása?

Figyelt kérdés
Sziasztok el szeretném rontani az optikai egeremet, mert nagyon gagyi, és anya venne egy újat, de csak akkor ha elromlik. Úgy kéne lerontani hogy fizikai sérülés ne legyen rajta. Normális ötleteket várok.

2014. nov. 5. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyomd a forró zsírba . . . . !

Ne az egeret !

2014. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tengor ***** válasza:
Asszem anyukádnak új gyerekre lesz szüksége, mert ez a mostani már elégé elromlott.
2014. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az építő jellegű kommenteket :)
2014. nov. 5. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szét tudod kapni (valószínűleg van az alján matrica vagy ilyen csúszóláb alatti csavar, tehát készülj, hogy tökéletesen vissza kell ragasztani őket a végén), és le tudod kapni a kábelt belül, máris nyertél. Én se vagyok nagy barátja ennek a fajta hülyeségnek, de legalább ennyire értetlenül állok édesanyád nyakassága előtt is. Legalább meg lehetne állapodni vele, vagy legalább érdekelné, miért nem jó neked ez, miért jó a másik...
2014. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Told fel a hátsódba és szoríts rá, amíg roppan. Esetleg üsd vele a fejed, amíg valami el nem törik. A kettő egymás után a leghatásosabb.
2014. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még ilyen jó ötletek? :)
2014. nov. 5. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer a bekapcsolt olvasólámpa alatt hagytam az egeremet egy időre/kb.2 centi távolságra/ utána másikat kellett vennem mert úgy összemelegedett hogy nem lehetett vele kattintani.Kívülről nem látszott rajta semmi.Nem biztos hogy minden típusnál működik az enyém totál megmakkant.
2014. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

húzd ki, 9 voltos elemet érints hozzá az osb belsejében lévő csatlakozókhoz.

egy darab vezetéķkel meg tudod oldani.

túláramot kap, kiég

2015. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha szét tudod csavarogni vágd el a fehér és a zöld kábelt, mert attól még világít csak nem mozgatja a mutatót
2016. márc. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

*csavarogni

Bocsi...

2016. márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!