Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van ötletetek hogyan állítsam...

Van ötletetek hogyan állítsam vissza a betűtípust? Chrome-ban és Operában is dőlt, félkövér betűkre váltott át valamiért, pedig nem állítottam semmit.

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:

Kép róla:

[link]

2014. nov. 14. 21:18
 2/8 A kérdező kommentje:
Explorerben rendesen beadja. [link]
2014. nov. 14. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Böngészőbeállításainak visszaállítása


A böngészőablak jobb felső sarkában kattintson a Chrome-menüre Chrome menu

Válassza a Beállítások lehetőséget.

Lent kattintson a Speciális beállítások megjelenítése linkre.

A „Beállítások visszaállítása” szakaszban kattintson a Beállítások visszaállítása elemre.

Kattintson a Visszaállítás lehetőségre a megjelenő párbeszédpanelen.

2014. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nem segített, ugyanolyan.
2014. nov. 14. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Kattintson a Speciális beállítások megjelenítése linkre, majd menjen a „Nyelvek” részhez. A következő beállításokat lehet megváltoztatni:


Alapértelmezett betűtípusok és kódolások.


A "Webtartalom" rész Betűtípusok testre szabása elemére kattintva adhatja meg a standard és a rögzített szélességű betűket, a legkisebb betűméretet és a kódolást. Ha az Ön alapértelmezett kódolása nem felel meg a webhely által igényeltnek, az hibás szövegmegjelenítést eredményezhet. A betűméretet bármikor állíthatja kézzel, emellett ideiglenesen felülírhatja a kódolást az éppen nézett oldal esetében.

2014. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, de ez sem működik, ugyanúgy van beállítva, mint a laptopomon, de ott normálisan beadja.
2014. nov. 14. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor töröld le a böngészőt majd nyomj egy CCleaner tisztítást restartold a gépet és rakd fel újra.


Az max 20 perc.

Jobb ötletem nincs.


[link]

2014. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez sem segített, egyébként mielőtt feltettem a kérdést 1 óráig keresgéltem, de nem találtam megoldást.
2014. nov. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!