Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a folyamatos...

Mi okozhatja a folyamatos lefagyást?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete kezdődött az egész, hogy random lefagy a gépem. Nincs kék halál, egyszerűen megáll az egész, és nem tudok vele mit kezdeni, csak újratelepíteni. Ha játszok ha nem, akkor is előjön ez a hiba.

A laptopom adatai:

Operációsrendszer: Windows 7 Ultimate

Processzor típusa Intel Core i7

Processzor órajel 2 GHz

L2 cache mérete 6 MB

Memória: 4 GB 1333mhz DDR3

Videokártya típusa: Nvidia GEFORCE GT540M 1 GB DDR 3-as memóriával.

HDD: 750 GB WD 7200rpm

Én memória hibára gyanakszok, de a diagnosztika nem talált hibát. Esetleg mi okozhatja ezt még?



2014. nov. 4. 21:55
1 2
 11/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"külö"

Hdd t elsönek a rosz tápellátás szokta tönkreteni vagy az alaplap haldoklik vagy az adapter (kelene egy masik probara)

2014. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

*külön

Ami gépbe van az nem tud "külön" tönkre meni (saját hibájábol igen) de ezt nem tudod utolag bizonyitani...

2014. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Új van benne pár hónapja, meg mellé vettem egy külső biztonsági tartaléknak. Régi nem indult el konkrétan, zúgott.. Amint betettem az újat, gond nélkül települt rá a Win 7. Bár lehet egy belső takarítás is ráférne a gépemre már, mert még nem igazán volt..
2014. nov. 7. 18:48
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ha lejárt a garancia, utána hol lehetne venni pl.?
2014. nov. 8. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!