Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akarok egy laptopot de nem...

Akarok egy laptopot de nem tudom. Milyen legyen?

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan megyek ki külföldre élni és gondoltam használtan veszek egy laptopot. Na most olyan laptop kellene ami 160 MAX nagyon max, és kb ilyen kombináció kellene ami mondjuk a mai játékokat vinné mediumon 60 fps-en... és mondjuk ha lehet akkor maxon is megyegetne de az nem feltétlen muszáj. de ilyenek pl hogy League of Legends vagy Smite az teljesen maxon menjen. Tudnátok neked ilyen konfigurációs gépeket küldeni ?

2014. okt. 30. 22:27
 1/2 Bombalomba ***** válasza:

Figyelj, a lol meg ilyenek mennének, de hogy medium 60 fps minden?

Add fel ezt az álmot.

De itt van egy:

HP Pavilion 15-P020NG J3R24EA

Ezt játékra válogattam ki.

2014. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hm értem ... gondolod hogy érdemesebb lenni kivinni a pénzt és venni egy assztali pc-t ( de ahhoz kellenek tartozékok stb majdnem ugyan ott tartok ?! vagy akkor azt mondom 170 ? ) mit kellene első sorban néznem ? pl ez a laptop mivel bír amit írtál csak mert valaki azt írja h egy asus amit ehhez mérnek jobb ... nem tudom sajnos nem értek hozzá
2014. okt. 31. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!