Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le szeretnék szokni a WoW-ról....

Le szeretnék szokni a WoW-ról. Ti, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Pontosabban azt szeretném elérni,hogy napi 2-3 óra játékkal beérjem.Függő vagyok,de nem olyan szinten,hogy rosszul vagyok,ha 2 napig nem játszok,bőven el vagyok WoW nélkül,csak ha lehetőség van játszanom akkor nem birok elszakadni:S Mindig elhatározom,hogy na most tanulok,elmegyek moziba valami,aztán mindig az lesz belőle,hogy na még ezt a pár küldit, na még ezt, na még azt,és elmegy a nap. Nektek,hogy sikerült?
2010. jan. 25. 22:05
 1/5 anonim válasza:

egyszerűen uninstalláld le, dobd ki a dvdt/töröld le az adathordozódról teljes egészében, előtte add oda a karikat olyannak akiről tudod hogy jól bánna velük. és felejtsd el.

nekem nem okozott anno akkora megerőltetést.

2010. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesómnak úgy sikerült, hogy mikor lejárt az előfizetése nem hosszabította meg, szerintem hagyd fenébe mert hülyeség, úgy nem lehet igazán játszani hogy napi egy két óra mert úgy nem tudsz klán tag lenni, meg instákba raidekbe járni.
2010. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, viccnek fog hangzani, de nem az, tényleg komoly:


Aktiváld a "karakter törlése" opciót. Nekem ez eddig minden játéknál bejött. (Tényleg komoly: legalább 5 játékot hagytam ott így)


Esetleg megkönnyítheti az átszokást, ha beregelsz valami olyan ingyenes netes játékba, amivel nem _lehet_ összesen napi egy-két óránál többet foglalkozni, mert nincs miért. Ilyen pl. a Facebookon a Tiny Adventures, egy D&D4E alapú RPG.

2010. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vagy csináld úgy mint ahogy én tettem...egyszerűen meguntam.
2010. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm "segített". De ha csak le akarod szorítani a játékidőt, akkor állíts be egy stoppert, és ahhoz igazodj.
2010. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!