Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 DVD-mről teljesen eltűntek...

2 DVD-mről teljesen eltűntek a fényképek, nem jelenít meg semmit, pedig azon volt egy nagy csomó emlékem. Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés

Bevittem 2 szgépes boltba is. Az egyik DVD-met elvileg meg lehetett menteni, mert azt a 10. vagy valahanyadik meghajtó felismerte.... (de az újra kiírt DVD-t itthon újból nem tudom lejátszani, na mind1). a 2.-kal itt nem tudtak mit kezdeni.

A 2. boltban próbálták beolvasni a 2. DVD-met, de egyáltalán nem ismerte fel az új meghajtójuk sem. Azt mondta a férfi, hogy lehet h nem is a karc a baj, hanem h hamisított a DVD-m és nem tárolta már tovább a fájlokat... És azt mondta, h ez ennyi.


Legyen itt még valami zseni, akinek van erre egy jó ötlete, h valamivel próbálkozzunk még... Kiskori videók voltak rajta, és fényképek is, bár a videók fontosabbak, mert azok csak ezen voltak!!!


Ez most akkora érvágás, mintha leégett volna az egész házam :D


Köszönöm előre is!


2014. okt. 24. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz hamisitott dvd lemeznek lennie, az irhato dvd es cd lemezek alapbol nagyon kiszamithatatlanok, tonkre szoktak menni hasznalat nelkul is.


Probald leolvasni oket tobbfele meghajtoban, akadhat egy amiben sikerul.

2014. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel nekem már sikerült. De megtisztítottad azt a lemezt? írásra merőlegesen...

2014. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben...köszönöm...

És mit ajánlasz családi videók és fényképek hosszútávú tárolására? Nyilván, egy idő után előhívatjuk őket egy albumba mindig, de ezt nem egyik hónapról a másikra csináljuk...

2014. okt. 24. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Merevlemez. Ramasolod, azt' lecsatlakoztatod es elrakod valahova. Akara kettore is, hasznalt 40-80gb-s merevlemezeket fillerekert kaphatsz.
2014. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezzel a progival sikerült, de miért mutatja üresnek őket? :(((
2014. okt. 25. 12:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Először azt irta ki az egyik DVD-mről amik rajta vannak, most meg folyamatosan csak azt, h üres....
2014. okt. 25. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:

IsoBuster fizetős, lehet azért?

Régen használtam, de nincs rajta olyan, hogy frissítése a meghajtónak?

2014. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na?
2014. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most úgy látszik, hogy egy másik laptop felismerte :D 1 DVD kivételével...
2014. okt. 27. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!