Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? A windows 7...

Mit csinaljak? A windows 7 telepitett egy csomo frissitest?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy nemreg raktam uj windowst es elkezte telepiteni a sok frissitest.En meg nem vettem eszre,kikapcsoltam a gepet.Most itt van egy csomo felbeszakadt(failed) frissites mit csinaljak?

2014. szept. 7. 19:34
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Ha megtalálod a félbemaradt frissítéseket (Vezérlőpult-Programok..., beállítva, hogy mutassa a frissítéseket is), akkor töröld őket, majd vagy automatikusan újra fognak települni, vagy manuálisan letöltheted és telepítheted. Ez utóbbit (a manuális telepítést) abban az esetben is kipróbálhatod, ha nem sikerült leszedni a félbemaradtakat.

Ha pedig hagyod úgy ahogy van, előbb-utóbb észre fogja venni a Windows megfelelő funkciója, hogy hiányoznak azok a frissítések, és felpakolja.

2014. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!