Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Coolermaster HAF...

Van egy Coolermaster HAF 920-as gépházam de az első ventije nem forog mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Az elején van egy nagy venti (használtan vettem a gépet akkor nem is néztem, hogy ott is van neki) és nem forog mi baja lehet? Elméletileg minden be van kötve.

2014. okt. 20. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá van dugva az alaplapra ?
2014. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy átkötöd máshova, vagy te magad adsz rá annyi voltot, amennyit kér. Ha nem segít, akkor csere. Nem szoktak annyira drágák lenni ezek a ventilátorok.
2014. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság nem tudom hová kell dugni (foxconn flaming blade gti az alaplapom)
2014. okt. 20. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Most az én gépházam egy 4-5 éves darab, szintén tuning ház. Ebben úgy van megoldva, hogy a ventilátorok osztják a winchesterbe, vagy az optikai meghajtóba menő elektromos csatlakozókat, tehát a tápegység és a meghajtó közé kell őket beiktatni. Nem tudom, hogy nálad ez hogy működik, igazából ez a tisztességes megoldás.
2014. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!