Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feliratégető programot keresek...

Feliratégető programot keresek, mit egyszerűen lehet használni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A virtualdub-bal,meg a hozzátartozó plugin-okkal próbáltam,de végül a feliratot nem teszi fel,hogy miért nem értem,hiszen leirás szerint csináltam.Az avi sub nem viszi,és még letöltöttem vagy 5 különböző progit de semmi,egyik sem megy...Valaki egy egyszerű,és 100%-os progit erre tudna?
2010. jan. 24. 11:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Újból megpróbáltam,több mint 10 órát dolgozott vele,és amikor befejezte leadott nekem egy csomó 2perces videót,úgy felszabdalta a filmet,de nem az egészet,hanem csak az első 30 percet,végül is felirat volt,de mindegyik 2 perces videó 2GB volt...És a többi 60 perc meg sehol,se videó,se felirat.
2010. febr. 4. 08:46
 12/12 anonim ***** válasza:

A documentumban leírtaknál többet már csak személyesen tudnék segíteni. Megnézted a .doc leírást amit küldtem? Eltávolítanám a Vobsub2.23-ot, a VirtualDub-ot a gépről és újra tenném a helyedben a programokat frissen. Valamit elállíthattál nagyon. Sikerülni kell neked is! Vágj ki egy pár perces darabot az aviból, azzal gyakorolj. Az srt-t igazíthatod időben a kivágott avi időtartalamához jegyzettömbbel. Átírod az időt a neked megfelelően, majd ctrl+s. Persze másolttal csináld!

Avit-ból így vághatsz ki VD-vel pár perces részt. (ez ugyan NanDub) [link]

Xvid kodek rajta van a gépen ugye...?

2010. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!