Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feliratégető programot keresek...

Feliratégető programot keresek, mit egyszerűen lehet használni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A virtualdub-bal,meg a hozzátartozó plugin-okkal próbáltam,de végül a feliratot nem teszi fel,hogy miért nem értem,hiszen leirás szerint csináltam.Az avi sub nem viszi,és még letöltöttem vagy 5 különböző progit de semmi,egyik sem megy...Valaki egy egyszerű,és 100%-os progit erre tudna?
2010. jan. 24. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
VobSub2.23 -at telepítetted a VirtualDub könyvtárba, mint plugint? VobSub2.23>>> [link] Nekem ezzel mindig sikerült. jelezz!
2010. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még egy! A vobsub és textsub plugint is kell telepíteni! Telepítés után néha feladatkezelőn keresztül kell kilőni a VobSub telepítőt, nem tudom miért. Az alap VD könyvtárt add meg, ne annak Plugins mappáját a pluginek telepítésénél, ez fontos! Égetésnél a filtereknél a textsub2.23-at add meg, majd beolvashatod at srt-t. Lehet állítgatni ezt-azt. Mentésnél Full processing mod-ba ments, megadva a video/comression-nál a kódoló kódekedet! Eltart jó sokáig, mivel újra kell kódolni az egész filmet.
2010. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
VirtualDub + VobSub2.23 kb. leírása>>> [link]
2010. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen,ezeket mind letöltöttem és hagytam,hogy átkonvertálja,de először nem volt kép,csak hang,másodszor pedig volt kép meg hang de hiányzott a felirat.

Ezért nem értem,hogy ezzel mi lehet a baj.

2010. jan. 25. 09:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Én Xvid kódeket használtam és a senduitra feltöltött .doc leírás alapján szépen megcsinálta a VD a feliratozást. Direkt kipróbáltam egy pár perces avi-val és hozzá időben alakított srt-vel. Töröld a VobSub-ot és tedd fel újra a leírtak szerint...ha nálam sikerült, nálad is mennie kéne. Tedd fel az xvidet és próbáld ezzel az újrakódolást... [link]

Gyakoroláshoz:

Kivághatsz rövid részt az avi-ból>>> [link] Az srt-t pedig igazíthatod jegyzettömbbel, ha megnyitod. Átírod az időt az elején a kivágott avi-d hosszához igazítva annak időzítését. Ezekkel pár perc alatt kiderül, hogy sikerül-e....?

Azért megkérdezem, miért akarod ráégetni a feliratot az avidra?

2010. jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Belefutottam ebbe amúgy, de még nem használtam. Ahogy ránéztem ez is a VirtualDub-ot használja...:)) Ha nem megy a .doc leírása alapján, még kipróbálhatod...

[link]

2010. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Figyelj...kipróbáltam ezt az avirecomp-ot. Elállított nálam mindent, gondolom akad ezzel azzal. A VD sem működik azóta rendesen.Inkább próbálkozz a VD-vel....
2010. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nnnnaaa?
2010. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Egyelőre még nem volt időm kipróbálni sajnos,de amint lesz rá egy kis időm megpróbálom újból.

Majd szólok hogy ment-e.

2010. febr. 3. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:
OK...a leírás még egyszer... *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!