Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen paraméterekkel érdemes...

Milyen paraméterekkel érdemes mp3 zenéket CD-re írni?

Figyelt kérdés
Neroval akarok CD-re írni mp3 zenéket, mit érdemes beállítani hogy akadásmentesen, jó minőségben tudjam meghallgatni magnón? Érdemes esetleg más formátumot használni? Az számít valamit a minőségre tekintve hogy CD-R-re vagy CD-RW-re írok?

2014. okt. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ravasz beugratós kérdés. Majd ha elmeséled, hogy CD-t hogyan hallgatsz magnón, akkor talán hozzá tudunk szólni.
2014. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
belerakom a CD-t? Kérdezd meg apádat hogy kell! hülye...
2014. okt. 12. 18:38
 3/7 Lajos54 ***** válasza:

Nade kérem! Miért kell azonnal így reagálni?

A MAGNÓ az egy mágnesszalag lejátszására (orsós vagy kazettás) szolgáló eszköz. Abba tényleg nehéz lenne CD-t beletenni.

Amire te gondolsz, az -gondolom- egy hordozható CD lejátszó (mondjuk rádióval egybeépítve), esetleg autóba épített hasonló cucc. Sok ilyen készülék, főképpen az olcsóbb kategóriából, nem minden esetben tudja olvasni hibátlanul a túl gyorsan írt CD-ket, ezért érdemes a lehető leglassabb sebességgel írni. A CD-R és az RW között, mint nyílván tudod, az a különbség, hogy az utóbbi újraírható. Ezt sem szereti minden készülék.

Ja, és az viszont nem árt, ha a nevezett masina ismeri az Mp3 formátumot, mivel éppen a hordozható masinák jó része ezzel nem bírkózik meg. A minőség pedig nem annyira az írástól, hanem az eredeti (Mp3) fájl tömörítési szintjétől függ.

2014. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a végsőkig kidolgozott választ! A kérdés szempontjából amugy szerintem mindegy hogy magnót mondok vagy rádiót vagy akármit (meg direkt megnéztem neten hogy a magnó tud-e CD-t játszani, nehogy baromságot írjak és elvileg tud)
2014. okt. 12. 19:06
 5/7 Lajos54 ***** válasza:

:)

...persze hogy tud, ha van benne CD lejátszó is. Habár manapság már egyre inkább olyan készülékek vannak forgalomban, amiben nincs is magnó-rész, mivel az már eléggé kiment a divatból.

2014. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha neked mindegy, hogy Gizike vagy gőzeke, hogy viselt nadrág vagy vasalt nadrág, hogy szezon vagy fazon, az a te bajod.

Nem kell az apukámat megkérdezni, mert én már akkor hallgattam magnót, amikor te még kéjes gondolat se voltál (a '60-as évek elején). Volt magnóm több is, szalagos is, kazettás is (jelenleg is van), de CD-t egyik sem tudna lejátszani (csak magnószalagot, ill. kazettát).

A válaszod egyébként téged minősít, nem éppen kultúrált lény benyomását keltette.

Ha nem tudsz kérdezni, akkor ne kérdezz, ha hülyeséget kérdezel, akkor ilyen választ kapsz.

2014. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Figyelj senki nem kérdezett mikor születtél, és arról se hogy milyen a magnó meg a szalag meg ez a sok jódolog amit felsoroltál. Arra meg hadd reagáljak már így öreg, hogy idejössz kötekedni a semmiért ahelyett hogy akkor mondjuk leírod nekem a dolgot segítőkészen mint a másik kommentelő (köszönöm még egyszer)Te is látod hogy van ebben igazság. Mai gyerek vagyok, nem vagyok tisztában az ilyesmivel. Azt meg sajnálom hogy így lereagáltalak, de mivel nem ismerjük egymást gondolom nem igazán bántott meg. Ha mégis akkor 1000 bocsánat (néha mindenkinek jól esik kicsit no name bunkóskodni)béke barátság szeretet a magnó az magnó a CD-s rádió meg CD-s rádió
2014. okt. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!