Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látja a videókártyát?

Prototype53 kérdése:

Miért nem látja a videókártyát?

Figyelt kérdés
A monitort bekapcsoltam a géppel együtt de nem adott képet a monitor. A videókártyába volt bedugva.Kihúztam és átdugtam mert már fel volt telepítve csak eddig lusta voltam átrakni.Beadta a képet de láttam hogy eltünt az nvidia vezi pult meg a videókártyánál is az integrált-at írja!Valaki gyorsan segítsen!1 hónapos a gép és nemlehet koszos és nem mozdulhatott ki mert nem ért hozzá senki!Alvó állapotba volt és megnyomtam egy gombot de nem adott képet!Gyorsan kérnék eldöntő válasokat!Köszönöm

2014. szept. 25. 16:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Nemlehet drivert frissíteni mert aztírja amikor berakom a DVD-t hogy nem találja a megfelelő eszközt amivel tudna dolgozni!Ja és GeForce GTX 750 vidikártyám van
2014. szept. 25. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd ki az nvidia kártyát kapcsold be a gépet és a biosba a videó kártya résznél állítsad be autora
2014. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=BtDkczrf5fI


Itt van egy videó rola hogy kell beállitani

2014. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!