Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a videokártyát...

Miért nem látja a videokártyát? SOS

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy Dell inspiron 3521 laptopot!

Megérkezett, felraktam rá a Windows 7 Ultimatet, gond nélkül, majd belekezdtem a driverek telepítésébe. Aztán az eszközkezelőbe ellenőriztem magam, hogy minden rendben van-e DE egy sárga felkiáltójel van a videokártyák menüpont alatt miszerint: AMD Radeon HD 7600M Series

Ha rákattintok akkor azt írja, hogy 43-as Hibakód. A drivert letöltöttem persze, többször is újra telepítettem, ellenőriztem, hogy jót telepítettem illetve töltöttem le, de valamiért nem akar működni.

Arra is gondoltam, hogy valamelyik driver kimaradt, de az eszközkezelőben nincs máshol ilyen felkiáltójel, tehát tanácstalan vagyok!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 17. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az amd oldaláról töltötted le a driver? Eredeti vagy tört windows?
2014. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
AMD oldalról igen! A windows tört.
2014. júl. 17. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
buherált vagy MSDN?
2014. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nCore-ról letöltött Ultimate MSDN
2014. júl. 17. 14:38
 5/6 Budwa válasza:
A radeon kártyákhoz én is megszívtam. Benne van a sima driverben is a mobil de kifejezetten mobil drivert tölts le mert hiába ismeri fel nem jól telepíti fel. Amd oldalán van mobil driver azt töltsd le, látszólag ugyan azt fogja letölteni de mégsem, mert azzal elindul. A 43as kód az a rossz driverre utal mindig. Próbáld meg így
2014. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem rendben, megpróbálom! Hogyan tudom "visszatenni" az eszközkezelőbe, mert kitöröltem :D
2014. júl. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!