Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem egy olyan problémám van...

Nekem egy olyan problémám van hogy Win 7-em van, de sajnos ha jack dugot bedugom nem megy a hangszoro sem a fülhalgató, mitöl van ez és mit kell csinálni? VT8237A beágyazottsága / VT1708A codec - Laptop Amilo Li 1705 Oprendszer Windows 7 Professional

Figyelt kérdés
hardvert szedtem le a www.via.com de ezt a hiba kodot irta ki:Fail to Installed components : VIA HD Audio Codec Driver v7.3. 00.30. 090715 :0xffffffff És elvittem egy szervizbe de azt mondták hogy erre nincs megoldás, de szerintem azért van valami
2010. jan. 20. 12:08
 1/1 ceri ***** válasza:

Win7-es drivert tettél fel? Egyáltalán van a gépedhez Win7 driver?

A vezérlőpult/hang/ lejátszásnál tedd alapértelmezetté amit akarod, hogy szóljon. Sajnos a régebbi gépekhez, lapokhoz nem nagyon akarnak a gyártók Win7 drivert csinálni. Sztereóban azért kéne szólnia.

2010. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!