Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma azzal a problémával szembes...

Ma azzal a problémával szembesültem, hogy bekapcsoltam a gépem, rá pár másodpercre ki is kapcsolt, majd magától vissza be, megint ki és így tovább. Be se töltött a kép se meg semmi. Mi lehet a probléma? :|

Figyelt kérdés

Táp+vinyó hiba kilőve. (új mind2) Hűtés Everest-tel ellenőrizve az is tökéletes.

Mióta sikerült nagy nehezen betölteni a Windowsnak, (némi indítógomb nyomkodásnak és áramtalanításnak köszönhetően) azóta tökéletesen működik a gép, és eddig sem volt baja.. :|


2014. szept. 14. 09:57
 1/4 pinkpancser ***** válasza:
Ilyennel már találkoztam. Ha a bekapcsológomb megszorul és beragad, akkor bekapcsolás után ki is kapcsolja a gépet. Ha gondolod, próbáld ki. Gomb benyom, úgytart. Ha ugyanazt a jelenséget tapasztalod akkor megvan a hiba :)
2014. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de most nem csinált semmit. o.o Be is jött most elsőre normálisan. Ha alaplappal lenne baj, az miben nyilvánulna meg? Everest program esetleg kijelzi, ha annak baja van? (Lány lévén ennyire azért nem értek hozzá) o.o Mellékesen a bekapcs gombom sokszor beakad és nehezen jön ki, de ilyen nem volt még , hogy gép ki be kapcsol.
2014. szept. 14. 10:29
 3/4 Tengor ***** válasza:
A bekapcsoló gomb a ludas. Szólj valakinek aki látott már gépet, hogy takarítsa ki a gombot v. kösse át a reset gombra (ha van).
2014. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. ^^ Remélem tényleg csak ez a baj és nem alaplap, vagy más. :) Köszönöm szépen Nektek! :)
2014. szept. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!