Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért adhatom el?

Mennyiért adhatom el?

Figyelt kérdés

Eladnám asztali számítógépemet. Nem ér sokat, régi, keveset tud, de lenne iránta érdeklődő. Hol tudnék utánanézni, hogy hasonló képességű gépet mennyiért adhatnék el?

1.5 GB winchester, 128 MB RAM, CD-olvasó, floppy meghajtó, egér (de a régi fajta csatlakozós), magyar nyelvű billentyűzet, monitor (még domború képernyős). Tudom, hogy nagyon gyenge, de nem akarom, hogy a szeméttelepen végezze, és lenne aki megvenné, de nem akarok neki hamis árat ajánlani.

Aki tud, segítsen, vagy ajánljon valami hirdető oldalt!!! Előre is köszönöm! :)


2010. jan. 19. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
~1000 Ft
2010. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül a Vaterán, hogy mások mennyiért adják a hasonló gépeket. 25 e Ft-ért vettem a fiamnak komplett P IV-est, 1 giga RAM-mal, 160-as vinyóval, DVD íróval, monitorral, és nem ez volt a legolcsóbb. Szerintem úgy 2-3 e Ft-ot érhet a tiéd, ha már mindenáron pénzt akarsz érte kérni.
2010. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó, és a többi alkatrész? A legfontosabbakat kihagytad, processzor, memória, videokártya?


Amúgy a fentiek alapján max. egy nosztalgiázni vágyó ember veheti meg, de csak zsebpénz összegért.

2010. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.-nak: nem én akarok feltétlenül pénzt kérni érte, hanem egy szegény 3 gyermekes családapa kérdezte meg, hogy nem adnám-e el, mert a gyerekei örülnének még ennek is. Tudta, hogy én már nem használom, ezért kérdezett rá. Mivel ő nincs tisztában az árakkal (és igazán én sem), ezért érdeklődök iránta. Egyébként köszi az infókat!

3.-nak: utánanézek a többi tulajdonságnak.

2010. jan. 19. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajándékozd neki.
2010. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg: [link]


De én ingyen adnám:)

2010. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, hát lehet ajándékozás lesz belőle tényleg...
2010. jan. 19. 10:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Már adtak volna 10e Ft-ot is(ugye mert nincsenek tisztában az ilyen dolgokkal), de mondtam hogy én nem vagyok szemét, hogy becsapjam őket...
2010. jan. 19. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Mért akarsz pénzt kérni tőle? Add oda ingyen neki úgyis pár ezret ér.Én biztos nem kérnék semmit érte ha szegény és 3 gyereke van. Úgyis egy régi gép.(Légy jószívű!!!)
2010. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úristen, vasban többet ér talán mint egyébként. ~500Ft? Nem lenne pofám pénzt kérni érte.
2010. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!