Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek mennyiért adhatom el?

Szerintetek mennyiért adhatom el?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyiért adhatom el?


Van egy avent kézi mellszívóm, kb. 2szer használtam, és van egy tomme tippee kézi mellszívóm, ezt kb. 10szer használtam. Minden alkatrész megvan mindegyikhez, sőt pót is van. Illetve hol érdemes meghirdetnem?


2011. aug. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg van egy eladó medela mini elektricem,kétszer használt garanciás...(ha már hirdetünk) amúgy vatera,tesz-vesz,apród.hu,bár az enyém eddig senkinek sem kellett,pedig nem gondolom,hogy olyan sokért adnám (11.000) tekintve,hogy 25-ért vettem most júniusban,és tényleg max.kétszer használtam,akkor sem vettem nagyon igénybe (sajnos)
2011. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miert akarod eladni? En pont elektromosat akarok venni inkabb..
2011. aug. 30. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt tejem.Megvettem,hátha ezzel többet tudok lefejni,hátha a kézivel van gond,de nem ment,alig jött le 10 mili :( el is apadt sajnos.
2011. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jófogás.hu


Kb az eredeti ár feléért reális szerintem

off: nekem jobb a kézi :)

2011. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
avent kézit 3800-t tudtam eladni. Eredetileg 4000-t hirdettem, de úgy nem érdeklődtek.
2011. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem,ha a kézi nem jött be,az elektromos sem fog,hisz ugyan úgy működik,csak nem te nyo mkodod,hanem autómatikus.

Nekem egyébként egyik sem jött be,pedig nem egy fajtát kipróbáltam,mivel anyatejleadó vagyok,csak kézzel tudok fejni.

2011. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!