Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eszméletlen lassú a laptopom,...

SprintElek kérdése:

Eszméletlen lassú a laptopom, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Dell márkájú laptopom eszméletlen lassú.. adatai: 500GB HDD/amiből 420GB szabad/, 2.30GHz proci, 64Bites op. rendszer, 2.0GB RAM, 1 éves eredeti win7. A windows 5/4.5-re értékeli a rendszert. Jelenség: Bekapcsolom, nem indítok el semmi programot csak az asztalon vagyok. A CPU terhelésmérő 4%-ot mutat, míg a RAM terhelésmérő 98%-ot mutat... Feladatkezelőben nézve nem fut semmi csak 10-12 alap feladat amik összesen kb. 350-420MB RAM-ot használnak. Ha mondjuk elkezdek gépelni, akkor a betű lenyomása után kb. 15mp telik el amire megjelenik a karakter. Mi lehet a probléma?

2014. szept. 12. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2GB RAM-nál 32 bites rendszert kellett volna tenni. Minimum 4GB RAM kellene. A cpu az core2duó legalább?
2014. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen core2duo! Én is furcsáltam, de a laptop mellé adták a win7-et.. Ha veszek bele RAM memóriát akkor megoldódik a probléma? És vajon mi terheli le ennyire, ha nem fut RAM memória igényes program?
2014. szept. 12. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha teheted ua márkájú RAM-ot tegyél bele. Lesz 4GB-od. (remélem most1x2GB van...)

A helyedben csinálnék egy újratelepítést. A win7-ed matricás verzió? Vagy hogyan adták?

2014. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtad Dell a géped. Nem Samsung RAM van benne?
2014. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keves a RAM, swappol es valoszinuleg lassu a merevlemez. En is +2gb ram-ot javasolnek, ha meg egy SSD-t is beleraknal rendszerlemeznek, HASITANI fog az a gep!
2014. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!