Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért megy el az internet, de...

Miért megy el az internet, de csak az én gépemen?

Figyelt kérdés

Új laptopom van, driverek vannak rajta rendesen.

másik gépen tökéletesen megy az internet (Az is wifiről megy) de az enyémen kb. óránként elmegy. Azt írja korlátozott kapcsolat, mindig kell indítanom egy problémamegoldást h tudjon csatlakozni. Mindig különféle hibaüzeneteket ír ki, valamit kijavít, valamit csak észlel.. Lassú is míg a másik gépen gyors. nekem még a youtube videók is lassan töltődnek be 480p-ről.. nem tudjátok mi lehet a baj? Ha elviszem szerelőhöz meg tudja csinálni?



2014. szept. 9. 20:02
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Milyen a windows és a laptop?

Driver-eket te telepítetted vagy a windows felismerte az eszközöket? Konkrétan a wifi driver-re gondolok. Ha a rendszer ismerte fel, akkor te telepítsd, vagy a mellékelt DVD-ről, vagy a laptopgyártó weboldaláról, letöltés után.

Ha te telepítetted, akkor a gyártó weboldalán megnézném van-e újabb/javított verzió.

2014. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lenovo z510,windows7 64bit, minden driver rajta van, ha máshol vagyok, ott megy a wifiről nevetve 720p-n is.. itthon meg 140p-n is akad. de más gép meg nálunk megy... érdekes...
2014. szept. 14. 00:34
 3/3 CspCsj ***** válasza:

A másik gép otthon wifi-n kapcsolódik, vagy kábellel?

Milyen router? (saját vagy szolgáltatói?)

2014. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!