Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a legkevesebb a gépembe a...

Mi a legkevesebb a gépembe a fifa 15-höz? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a fifa 15 demoját és laggolt pedig teljesen levettem a grafikát, a fifa 14 full-on ment még tudom hogy új motorja van neki. Most 4gb ramom van ehhez veszek még 4-et és egy amd a4-5300 3,4ghz procim van, videókártyámat is lecserélem egy ilyenre: [link] vagy pedig egy ilyenre:

[link] Mostani videókártyám egy amd radeon 7480d



2014. szept. 10. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A processzorban levo IGP nem birja! Hany MHz-s a ramod?
2014. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
radeont vedd mindenképp. jobb és ráadásul össze tud dolgozni a 7480d-vel
2014. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat megy mindkettőjüknek a zöld.Az elsőnek mondom:1333mhz-sak.A másodiknak:Ezt hogy érted hogy összetud vele dolgozni?
2014. szept. 10. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
visszaszívom: HD6450-el működne a hibrid crossfire, ez pedig egy átnevezett 7770, de mindegy, akkor is nagyobb a teljesítménye :)
2014. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!