Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépembe elég 1gb grafikus...

Dexer578 kérdése:

A gépembe elég 1gb grafikus kártya és 8gb ram hogy ne szaggasson az Euro Truck Simulator 2? Vagy bármi komolyabb játék.

Figyelt kérdés
Igen. Megnéztem a gépigényt a játéknak de nekem az nem sokat ér. Jelenleh 1gb grafikus kártya van benne. Fontos lenne bőviteni hogy ne szaggasson? (csak mert most 4gb ram van benne és ha bővitem akkor fontos e a grafikus kártyát is!?

2014. aug. 30. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
játékokhoz főképp a videókártya kell. És az, hogy 1gb-s elég kevés adat. típus kellene.
2014. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soccerway ***** válasza:
A ram és a vram is elég ahhoz a játékhoz. Ami kevés lehet, a processzorod, vagy a vga kártyád teljesítménye.
2014. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony a memória mérete önmagában nem sokat mond. Például van HD5450 1GB-os videokártya is meg van HD7850 1GB-os videokártya is....mindkettő 1GB-os, de az utóbbi vagy 15x gyorsabb. A videokártya típusa (pontosan az azon lévő GPU teljesítménye) a leginkább mérvadó játékoknál. Az eddig megjelent játékok zöméhez bőven elég 4GB RAM is, csak egy marék olyan játék van, amihez már jól jön 4GB-nál több (ezekhez általában erős gép is szükséges, azaz önmagában a RAM itt sem viszi el a hátán a játékot).
2014. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A RAM-ból most csak 2,87GB használható (alaplap miatt)

Videókártya: 1024MBNVIDIA GeForce 210 (MSI)

Melyiket és mennyivel bővítsem? Mennyibe fog ez kerülni?

2014. aug. 31. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!