Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kössem össze a Logitech...

AspireV3 kérdése:

Hogyan kössem össze a Logitech Z323 2,1-es hangfal szettem a tévémmell (LG 42LN5400)?

Figyelt kérdés

Hangfalamat szeretnem össze kötni a tévével rca kábelen keresztül de valamiért még sem akar sikerülni. Hangfalba bedugtam az rca nak az egyik felet (piros/fehér) másikat pedig a tvbe. Utána a tv beállítását megcsináltam és még se működik.

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 9. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A TV-n azok RCA BEmenetek, tehát hang nem fog kijönni belőlük. Az a megoldás minden tévénél működik, hogy a TV fejhallgató kimenetéről viszel jelet a hangfalszettbe. Ez legtöbbször egy 3,5mm Jack aljzat a TV oldalán.


ui.: Végre egy rendes kérdező, részletesen leírtál mindent és még képeket is mellékeltél!

2014. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen 3,5os jackel szerettem volna az a legtisztább de sajnos a tv nem rendelkezik 3,5os jack bemenettel. Valami más megoldás?
2014. szept. 10. 18:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy gondolat! PS3 is van a tv-re kötve,. Esetleg ha arra kötném a hangfalam? ps3 super slim hogy egész pontos legyek és hdmi kábel köti össze a tvvel. Illetve milyen kábel kéne hozzá?
2014. szept. 10. 18:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy videót ami szerintem meg oldja a problémám. http://www.youtube.com/watch?v=KoWvv0LhuTo
2014. szept. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!