Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy sorozat vagy...

Samsung Galaxy sorozat vagy inkább Alcatel One Touch telefonokba gondolkodjak?

Figyelt kérdés
Suli időszak van,és hát nem szeretnék teló nélkül maradni,már vettem egy fülest is.Lassan 2 éve,hogy vettem egy ratyi Galaxy Pocket Neo-t.Azt a napot is bánom,hogy megvettem.Lassú,Laggol,Kicsi kijelző és még sorolhatnám.Szóval venni akarok egy jobb telefont,olyan 15-20 forint között.One Touch telókba gondolkodok most.Szerintetek?

2014. szept. 8. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél valami normálisat. Egy Motorola G például jó választás. A lényeg, hogy legalább 1GB ram legyen benne. Igaz, ez a teló 40 körül van, de legalább nem fogsz vele szívni.

512MB-s meg 768-as telefonokkal csak a szívás van.


Samsung-ot ne vegyél, mert bazi nehéz a felület (TouchWiz) ami fut rajta. Fél telefont az húzza le. (Volt már egy S3-am és egy Note 2-esem, illetve egy Note 2014-es tabletem.)


Alcatel-t még nem használtam, de nem is hallottam róla még jót.

2014. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy tudjam rajta használni a Skype-ot,és legalább 4 colos kijelzője legyen.Nekem a One Touch telók jönnek be.
2014. szept. 8. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg Lumia 520?
2014. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alcatel One Touch Pop c7?
2014. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!