Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti miben hordjátok a laptopoto...

Ti miben hordjátok a laptopotok? Nekem egyszerűen minden elszakad tőle.

Figyelt kérdés

Vettem laptoptáskát, 2-3 hét múlva elszakadt a pántja. Raktam rá új pántot, kb ugyanennyi idő múlva elszakadt. Elkezdtem használni egy régi nagy oldaltáskám (iskolatáska), 3-4 hónap és elkezdett szakadni az oldala. Ma végighasadt a sporttáskám oldala is. A laptop volt benne meg 2 napi póló+fehérnemű.

Nem hordok magamnál sok cuccot minden nap, a gépem, a töltő, 1 db füzet... meg egér, toll, pénz de ezeknek 0 súlyuk van. (A laptop 2,5 kiló kb)

Én már el nem tudom képzelni milyen táskát használjak, ami kibírja...

Ötlet? :S


2014. szept. 5. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Aktatáska? :D

Level 1: [link]

Level 2: [link]


Ezek azért már nem fognak kiszakadni. :D


Amúgy én egy sima Diadora hátizsákban hordom a gépemet. Mondjuk talán csak 2 kilós a cucc. De a táska kibírt mellette egy másik 1 kilós gépet is, meg mellé 1 liter üdítőt.

2014. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, kézben vinni a laptoptáskám is tudom, nekem vállpántos megoldás kéne :D Meg ezek a táskák nem nagyon illenek lányhoz :P

Egyébként én is már hátizsákon gondolkozok..

2014. szept. 5. 20:41
 3/3 tabaki ***** válasza:

Nekem az Ikea-hátizsák bevált, a hátsó rekesz pont méretes a gépnek, a többi kényelmesen elfér a maradék helyen.

[link]

2014. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!