Motyesz kérdése:

Megéri az árát?

Figyelt kérdés

van egy gép amit meg akarok venni de nem vagyok benne biztos hogy jol futna-e a mai játékok rajta tehát

AMD Elit Quad-Core A10-6700 APU 4.3 Ghz 4MB L2-Cache

4gb ram, 1000gb winyo,AMD Radeon HD 8670D és 399 Euro

bár a video kártya nem az igazi szerintem de apukás proci nem is HANGZIK rosszul :D!!



2014. aug. 31. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Újonan ez a gép (házat és tápat beleszámítva) úgy 90-100k. 120ból már lehet csinálni hagyományos proci+videókártya párosítást is.
2014. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2014. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ha külön-külön venném meg akkor olcsobban ki jönnék??? vagy ezt az AMD-s procit hagyamm a francba??? a válaszokat természetesen köszönöm!! :D
2014. aug. 31. 08:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyid van gépre?
2014. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
500 eurom abbol egy nagyon fain gépet ki lehet hozni belöle???
2014. aug. 31. 08:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha veszel vga t, akkor felesleges apu t venni, más előnye nincs a cpu hoz képest.

Vegyél fx6300, vagy annál jobb cpu t, meg egy r9 270, vagy annál jobb vga t, az 500 eurós keretbe belefér, és rendesen lehet vele játszani is.

2014. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nah ilyen válaszokra gondoltam hogy pontosan meg mondja az aki segít a kérdésben de amugy egy olyan gépre akarom költeni a pénzemet amin teljesen lagg mentesen futna a mai játékok ebböl a pénzböl lehetséges??!! vagy még egy kicsit toldjam meg a pénzem a max kiadásom 950 euro ez a plafon de tényleg!!!! :D nagyon köszönöm a válaszokat ha tudtam volna akkor nem kellet volna jártatni az ujjatokat még egyszer hálásan köszönöm a segitségeteket!!! :D
2014. aug. 31. 11:19
 8/8 A kérdező kommentje:
de amugy pontosan amit írtál hogy lehetne jobbat is mi lenne az???? mert én otthonos vagyok a gépekben de ilyen téren kicsit gyenge vagyok amugy szeretek szerelgetni 5 gépet szereltem eddig össze életem során és panasz nem volt rá de az össze függéseket nem vágom az a baj :/ hogy mi illik egy alap laphoz vagy vga az alaplaphoz vagy ilyesmi ezt nem tudom sajna ha valaki bűvebben ki fejtené akkor megvilágosodnák vagy ilyesmi!!!! :D
2014. aug. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!