Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gates Of Andaron-ban melyik...

Gates Of Andaron-ban melyik karaktert érdemes választani?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt a leírást de még nem sikerült döntenem, talán az idéző ami úgy tetszik, de úgy tudom az 20-as szint után vagy hogy nagyon gyenge lesz azt meg nem akarom.
2010. jan. 17. 10:11
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Tegnap előtt kipróbáltam újra a mágust. Néhány szempontból kellemesen csalódtam de néhány szempontból nem.

Hátránya, hogy nincs védőpajzs amivel védheti magát, az élete alapból kevés, és a fizikai védelme sincs a topon.

Mindezek ellenére hihetetlenül gyors a fejlődésben. Összesen 4 területsebző képessége van, és ezekből egyet előbb újra tud idézni minthogy az teljesen lejárna. Ezek mellett is van még egy képessége, ami több ellenfelet támadhat. Még egy előny ami a mágust mágussá teszi, hogy a kábításai mind több embert támadnak, és mozgás közben is aktiválhatóak. Nem csak a vele egyszintű elenfelet tudja pár lövéssel letudni, hanem a nála nagyobat is mivel meg lett ajándékozva egy képességgel ami alapból 300%-os sebzést ad le ( ez a legnagyobb sebzésű képesség a játékban ). Tehát összegezve a mágus jó ruhával nagyon jól boldogul ( a fegyver nem fontos ).


Ha mágust szeretnél akkor a következő fegyverzeti előírásokat célszerű követni:


1-12 itt bármilyen fegyó, és ruha megteszi


13-20 ezeken a szinteken a 16-tól használható +5-+7-es ruhák a legjobbak, de a fegyver továbbra se döntő szerepű.


21-35 szükségünk lesz 34-ről leszintezett +8-9-es ruhákra és egy +8-11-es fegyóra minimum.


35-50 a ruha szintje legyen +13-16-os és a fegyver +15


50-70 itt nem a + számít igazán hanem hogy legyen 70-72-es a páncél hatékonysági szintje. a fegyver maradhat +15 vagy +17


70-85 ezeken a szinteken a ruha legyen minimum +16-+20-as és a fegyver minimum +18


85-90 maradhat a 70-85-ig használt felszerelés.


EZ A LEÍRÁS CSAK AZOKRA VONATKOZIK AKIK TERÜLETSEBZŐ KÉPESSÉGEKKEL, EGYSZERRE TÖBB LÉNYT AKARNAK ELPUSZTÍTANI. AZOK AKIK ÚGY DÖNTENEK, NEKIK JÓ AZ EGYENKÉNT KILÖVÖGETŐS MÓDSZER, AZOKNAK SZINTE A LEGGYENGÉBB BOT IS MEGFELEL ( a fejlődés viszont lassabb)


SOK SIKERT MINDENKINEK!!!!!! :D

2011. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Nekem 32es megidézőm van és tényleg nagyon nehéz de 29estöl nagyon könnyű. éjjeljáró harcos is jó főleg Macskafélében.
2011. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Sziasztok!

Írtam már nektek arról, hogy mi a véleményem a papról. A vélemények változhatnak és csakugyan, megváltozott az elképzelésem. A Páncél szinte teljesen hanyagolható az erős buffok miatt és a gyógyítások és bubik miatt kiváló tűrőképességű karakter. A buffjai miatt nemcsak a mágikus, de a fizikai védelme is csaknem felér egyharcos védelméhez. Átok viszont, hogy kábításai rosszak, sebzése kisebb mint egy mágusnak vagy ijásznak, és lassú karakter.

A pap kaszthoz a tündér fajt javaslom, mivel a sebzése tündében a legnagyobb és bár a lexikon szerint a pap az ember fajjal párosítva a legeredményesenn, ezzel nem értek egyet. Ha papot akarsz vinni, készülj rá egy jó ( +17-20-as) bottal, egy ruhával ( aminek a buffok miatt nem kell remekelnie) és olyan ékszerekkel amik kitartást, manát életet és ami a legfontosabb, intelligenciát nyújtanak viselőinek.


Támadó pap képességkezelése:


Áldozás:

- az áldozás hatású képességekből egyetlen skill-t sem kell húzni.


Támadás:

- ügyelni kell hogy a támadások minél jobban fel legyenek fejlesztve

-a vakítás legyen a topon

-a teröletsebzőnket is teljes mértékben ki kell használnunk.


Áldás:

-az élet, mana, védelem-növelő buffokat maximálisan magas szinten kell használni, és a gyógyítást sem árt alkalmazni.

-a lényegtelenebb, rövid ideig tartó buffokat nem kell beállítani

-a pár másodpercre megidézhető védelmi, védekezési pajzsokat minimum alap szinten, de használni kell.



Védekező pap:


áldozás: nincs szükség semmire


Támadás:

-minden támadást be kell szerezni, de azokat nem feltétlenül kell felfejleszteni

- a területsebző létfontosságú még egy védelmi papnak is


Áldás:

-Minden egyes buffot és védelmi pajzsot maximálisan fel kell fejleszteni, és minden percet kihasználni, amit buff alatt tölthetünk.


Áldozó-Pap:


Áldozás:

-minden képességet maximálisan fel kell fejleszteni, annak érdekében, hogy a lehető legjobbkor tudjunk segíteni egy csapattársat a harcban


Támadás:

-csak a legfontosabb támadások szükségesek

- kábításokra szükség lesz, hogy a fogságba ejtett barátaidról levakard az ellenfelet.


Áldás:

-minden áldásra szükség lesz, és annyiramagas szinten kell őket használni amennyire csak lehet.

2011. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
sztem idézőt ne válassz...33as idézőm van (ez a legnagyobb karim) és nagyon megszívtam vele.én mágust vagy éjjeljárót ajánlok
2011. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
30 as papom van de 28 as idézöm is :D papot joban szeretem sztem pap a legjobb
2011. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
szerintem a megidéző a legjobb. volt papom, mágusom, éjjeljáróm, íjjászom, (harcost nem is akartam) meg most megidéző, és ez a legjobb. még nem vagyok 20, de szerintem nem lesz sokkal rosszabb 20-nál se, most nagyon tetszik, és amikor lvl. 13 voltam, lenyomtam egy lvl. 14-es ijjászt, 13-as harcost, 13-as éjjeljárót, viszont papot, meg mágust még nem sikerült 13-ast, csak úgy h 50élete maradt amikor megölt, szal ez a 2 kicsit erősebb, de nagyobb szinten a megidéző söpörni fog. láttam egy 90-es párbajsort. minden féléből(pap, mágus..)1 90-es harcolt, megvolt h ki kivel hogy mindenki mindenkivel, és a megidéző simán legyőzte a másik 90-es papot, és mágust. :) és az idézései is elég jók.
2011. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

3 napja kezdtem van egy Harcosom +5-ös 16lvl es szettem

+16lvl +6-os baltával és elég jól sebez, márcsak a területsebzéses skillt kell megszereznem és nagyon fasza lesz :)

2011. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 mirko159 válasza:
Ha valaki tud adni nekem egy Gates of Andaron karit ingyen az irjon sokuro@citromail.hu
2011. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

No lássunk vmi érdemlegeset a témában:

Az a helyzet kedves kérdező, hogy itt neked olyanok nyilatkoztak akik zömében lvl 30 körül vannak ami még igencsak az eleje a játéknak.

Minden karakter csak akkor jó, ha 1. Jól használod 2. Jó cuccai vannak.

Nézzük csak sorjában:



A harcos: 2 féle harcos van, védekező illetve támadó. Lvl 90-ig nem igazán érdemes védekezőben gondolkodnod, mivel fejlődni a támadó sokkalta jobb. Támadó harcosnak a bárd való ami igaz lassabban sebez mint a kétkezes kard, de sokkal többet üt és harcosnál az a lényeg.

A harcos fejlődik a leglassabban, azonban nem rossz PvP-ben ha sikerül elkapnia az ellenfelét, a sok stunnal vége van, főleg egy jó bárddal illetve sok erős éxerekkel :)

Harcos éxerbe a következő kell:

1. Erő

2. Kitartás

3. Élet



A vándor (éjjeljáró): Őszintén megszólva nincs sok tapasztalatom vándorral, szóval csak akadémikus információkkal szolgálhatok:

A harcos gyengéje, viszont nem túl gyakori kaszt. Előnye a láthatatlansági skill, a mérgezés és a sok stun.

Nem tudom igazán mi kell a vándor éxerébe, ebben egy tapasztaltabb vándort kéne megkérdezned :P



Az íjász: Ezzel a kaszttal vagyok a legtapasztaltabb. Íjász jó fejlődő lvl 22-től, amikor megkapja a nyílesőt. Csak azt ne felejtsd el mindíg fejleszteni :P

Fürge kaszt és itt számít a legjobban mennyire tudod kezelni. Nincs sok skillje igazán csak ezeket jól kell egymás után castolni, párosítgatni.

Főbb előnyös skilljei:

- Villámlás: Alap és egyetlen stun, legfejlettebben 8 mpig vakká teszi az ellenfelet, de addig az tud mozogni, illetve AOE-t lerakni.

- Szellem árnyék: Láthatatlansági skill, 12 mp legfejlettebben, íjász mana nyilakkal tudja megtörni. Ebböl a formából leghatásosabb villámlást lőni mivel az ellenfél nem látja honnan lősz így nem tudja merre fusson (ha közelharcos) illetve merre rakjon AOE-t.

- Lapiris isteni védelme: Bubi. Sebezhetetlenné tesz 9 mpre, ebből jó szellem árnyékot castolni, mert amúgy harc közben megszakítják ha támadnak.

- Káosz nyíl: Debuff. Leszedi a buffokat illetve a bubit az ellenfélről. Nem használható a pap féle kijelölhetetlen bubival szemben.

Kb ennyi a fontosabb skillek, ezeket kell jó sorrendben használni :)

Íjásznak éxerbe:

1. Ügyesség

2. Kitartás

3. Élet



A mágus: Az íjász mellett a másik nagyon erős kari. Futi -> fagyi, kb ennyi + egy jó bot és az ellenfélnek vége. A mágus ezen a 2 stunnon és az óriási sebzésen alapul, csak egy jó bot kell rá és verhetetlen lesz ;)

Éxereket itt se tom pontosan nem akarok hülyeséget mondani :P



A pap: Mint itt mondták védekező kari... nos hát ez egy óriási hülyeség.

A pap ebben a játék an az egyetlen buffoló kaszt. Ezért kulcsfontosságú a csoportos harcokban. Magát és társait többszörösen tudja healelni, illetve kijelölheteen és csoportos bubija is van. Itt is ha támadó vagy a nagy sebzés a fontos, a többit megoldja a heal és a bubi :)



Az idéző: Nem szoktam "megidézőnek" hívni mert tök felesleges az az igekötő rá, de mindegy. A legkifinomultabb és eltérőbb kaszt, úgymond egy kis kakukktojás :) Semelyik másik kaszthoz nem hasonlít és teljesen más előnyei illetve hátrányai vannak. Ami a lényeg mint azt mondták, hogy kell egy jó bot neki a kezébe amivel jól odapörköl az ellenfeleinek :)

Ahogy itt azt már írták valóban meg tudja osztani az életét a mobbal, de azért nem árt egy jó ruci mert a mob lassú és am is 2 percen belül lekapom :P Persze ha odafigyel rá lehet azt healelni de akk potit is nyomni kell mert vagy te vagy a mob fogja túlélni :D Ezért kell a mobot spellből magadat meg potiból healelni :P Persze a jó idéző elintézi az ellenfelét még mielőtt erre sor kerül :P Ha többen támadnak inkább jobb a mobból kiszívni az életet és ugy védekezni/menekülni, mert a potinak van cooldown ideje.

Éxereket itt se vágom sry :S


Jah és még annyit melyik kaszthoz melyik faj való:

Harcos - Macska

Vándor - Macska

Íjász - Ember

Mágus - Tündér

Pap - Tündér

Idéző - Tündér


Asszem ennyi, örülök ha segíthettem :P

2012. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 DrarkPain válasza:
hello hallottam tőletek h ti szinte mind a papra meg az ijázsra szavaztatok és nekem van egy 17-es papom derionban és azt szeretném tudni h hol lehet egyedül jól fejlődni és még azt hogy hogyan lehet sok pénzt keresni mert láttam ojanokat akik így árultak cuccokat és azt szeretném de nem tom h kell elmondaná valaki ?
2012. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!