Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gates Of Andaron-ban melyik...

Gates Of Andaron-ban melyik karaktert érdemes választani?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt a leírást de még nem sikerült döntenem, talán az idéző ami úgy tetszik, de úgy tudom az 20-as szint után vagy hogy nagyon gyenge lesz azt meg nem akarom.
2010. jan. 17. 10:11
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Jaj hagyjátok már abba ezt a "legjobb kari az íjjász és a pap" szöveget. Az a legjobb amivel szeretsz játszani. De (nem sértésből mondom) úgy is levernek a hk-sok.
2010. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Kinyíra Kanyar válasza:

Szerintem a Megidéző a legjobb!

Én az vagyok.

2010. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Sztem nem igaz amit az idézőről mondanak. Itt most azokra a véleményekre gondolok hogy keveset üt, vagy nincs kábítása stb. De ha belegondolunk akkor minden ehhez hasonló problémáját megoldhatjuk ha elég elszántak vagyunk. Az elsődleges probléma hogy kevesebbet sebez ( kb. 20-30-pontal ) de ezt azzal korrigálja hogy magas az életerő pontja, tehát több ideje van ütéseket leadni, mert őt is tovább kell sebezni. emellett még a megidézett teremtményével is össze tudja kötni a lelkét, ebböl az következik hogy az életerőpontjuk is összeadódik. A másik probléma amit meg is írtam, hogy nincs kábítása. De erre nincs is szüksége mert a maga mellé idézett dzörny akár több kábító képességet is birtokolhat. Mindezek mellett a megidéző az egyetlen amely képes leadni komoly fizikaz és mágikus csapásokat is, mivel a szörnye használhat fizikai támadóértékű képességeket. Ezért szerintem a megidézők már jóval túlszárnyalták a róluk terjesztett hírt, miszerint "silány karakterek". ...........És azoknak akik a legújjabb GoA-n játszanak mondom, hogy már azzal sincs probléma hogy az idézőnek még azelőtt láthatónak kell lennie mielőtt az élete betöltődik ha idézni akar, mert az idézés mostmár láthatatlanul is működik.......... De persze én sem ellenzem a többi karaktert mer mindet nagyon szeretem!
2010. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
bocs hogy kicsit megkestem a vlaszal én azt mondanam az ijasz a legjobb LVL90es vok es +22 +20 kozoti cucaim vanak edig nem is nagyon vert le senki nos sztem gondold at (persze en is sok penzt oltem a jatekba)
2010. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:

Attól függ, meik birodalomban vagy...


Valorian:

Fizikai támadók (harcos, ijjász, éjjeljáró)


Derion:

Mágikus támadók (mágus, pap, megidéző)

2010. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
a-a
2010. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Az iséző azoknak ajánlott akik nem tudnak mindent fullig fel +-olni mert az idézőnek elég ha csak a fegyóját húzzuk hogy ne legyen gyenge. A ruházatával nem kell olyan sokat foglalkozni mert összeköti magát a lényével és máris fele annyikat sebeznekrá.
2011. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Én is az éjjeljáró, a megidéző és az íjász közt filóztam. De eldöntöttem, kezdek mindből egyet, és kipróbálom. Eddig sikerült az éjjeljáró-t és a megidézőt kipróbálni. Mind kettő nagyon bejött, ezért eldöntöttem vegyesen nyomom. És az íjász? Háát, van egy íjászom ami 17-es (még az előző előtti patch-ről) és unom. De az is jó kaszt. A harcosnak sok a hp-ja. Az éjjeljárónak van a láthatatlanság+csomó kábítás. Az íjászhoz nehéz közelmenni, ebből kifolyólag jó pvp-s. A papnak van heal+tud repülni stb. A mágus dettó jó pvp-s. És a megidéző? kevés a sebzés DE 2-ten vannak, és a szörny tud akár akkorát (sőt a haverom megidézőjének a petje 2x annyit sebzett) sebezni mint saját maga a player. Alapból sok a hp-ja (mármint a többi mágikus kaszthoz képest) mert nem szövet hanem bőr cuccai vannak. ÉS ha összeköti magát a lényével, akár sok-sok életerőpontot is birtokolhat. ráadásul ugye megoszlik a sebzés, és egyenlő sebzést kap a player meg a pet is. tudja healelni magát, (igaz a pet életéből)de hát... valamit valamiért ;)
2011. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Sziasztok!

Talán emlékeztek mit írtam az idézőről. Nos nem változott a véleményem. Egy időre meguntam és papot próbáltam de nem sokáig bírtam a kezelését, ezért csak 40-es szintre vittem fel. A két kaszt ( bár mindkettő mágikus )teljesen eltér egymástól. Az idézőnek ahhoz kell szoknia hogy a kábításokat a lénye adja le az ellenfélnek, mert magának az idézőnek csak egy képesség blokádja van és pont ezért érdemes olyan lényt választani, aminek vannak kábító, vagy gyengítő képességei. Ha kiválasztottuk hogy melyik lény kábítása passzol joban az idézőkezelésünkhöz ( álltalában az isteni szellem és a sötét végzet közül választanak )akkor még kell egy lényt találni ami hasznos a fejlődésnél. Ilyen lénynek, olyat érdemes választani aminek van képessége, amivel több ellenfelet támad ( ilyen lényeket lehet találni a múltak, és titkos íratok néhány területén ). Ha mindez megvan akkor már csak egy dologra van szükség. Ez a valami egy jó fegyver, mert az idézőnek nincs szüksége jó páncélra ( az egyesült életek képesség miatt ) de az alacsonyabb sebzés miatt a fegyver döntő szerepű lehet a PVP-ben.


Egy kis útmutató a jó idéző fegyveréhez :


1-12-es szinten - itt még szinte a legkisebb sebzésű fegyver is megfelel


13-20-ig - itt lépnek előtérbe a múltban beszerezhető, álltalában 36-os hatékonyságú szintű botok


20-30 - ezeken a szinteken a +9-es, 25-töl használható fegyverek a legesélyesebbek


31-50 - ebben az időszakban az idéző drasztikusan meggyengül a többi karakterhez képest, ezért +15-+17-es fegyverek az ajánlatosak


51-65 - ezeken a szinteken maradhat a 31-50-esen használt fegyver ugyanis itt már kellőképpen fejlett az idéző területsebző képessége amelyet küldetés végzése közben több egyszerre több lény pusztítására használ.


61-85 - itt az idézőnek +17-+20-as fegyver a szükséges.


86-90 - ezeken a szinteken az idéző a legerősebb mivel a sötét végzet lény megkaphatja a terület sebző képességet ( dühsikoly ) és ez majdnem olyan hatásos mint maga az idéző teruletsebzője.


EZ A LEÍRÁS CSAK AZOKRA VONATKOZIK AKIK TERÜLETSEBZŐ KÉPESSÉGEKKEL, EGYSZERRE TÖBB LÉNYT AKARNAK ELPUSZTÍTANI. AZOK AKIK ÚGY DÖNTENEK, NEKIK JÓ AZ EGYENKÉNT KILÖVÖGETŐS MÓDSZER, AZOKNAK SZINTE A LEGGYENGÉBB BOT IS MEGFELEL ( a fejlődés viszont lassabb)


SOK SIKERT MINDENKINEK!!!!!! :D

2011. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Még egy dolgot szeretnék mondani ma :

Megcáfolom azokat akik azt mondják, hogy ha nem költessz egy csomó pénzt holdkőre akkor nem lesz jó a karaktered se. Ezt azért mondom mert ha gyűjtessz játékbeli pénzt akkor vehetsz hk-val felhúzott, jó cuccokat más játékosoktól. Én soha nem voltam holdköves és mégis +18-as sárkánycsontbotom van, + 17-es győztes mellvértem, +16-os győztes nadrágom, és hasonló cipő, sapka, és keztyű. ( mindehhez csupán 40-arany kellett, amit +6-os cuccokban 2 hónap alatt simán összeszedtem )

2011. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!