Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a wow?

Miért nem indul el a wow?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a 4.3.4-es cata wowot amit nem kell telepíteni hanem egyből lehet indítani. Jó sok ideig működött is és most akarnám indítani és wowerror-t ír. Letöröltem és újra letöltöttem de ugyan úgy nem indulm próbáltam más fajta nem telepítőst leszedni, de az is ugyan ezt írja. Mi lehet a gond? Az a fajta wow indul ami játékközben tölt, de nekem az nem jön be, patchelni meg nincs kedvem vki tudna segíteni?


Ezt írja ki a wowerror:

This application has encountered a critical error:


ERROR #134 (0x85100086) Fatal condition!


Program: E:\Torrentek\World of Warcraft - Cataclysm 4.3.4 (15595)2\World of Warcraft - Cataclysm 4.3.4 (15595)\Wow.exe

ProcessID: 10184


Failed to open required archive Data/wow-update-base-15211.MPQ with error : 5


Streaming Status: Data Rdy


Wow.mfil download error: Error downloading patch data from server ' http://localhost' , error code : cannotConnectError

Manifest is valid.



2014. aug. 25. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Eredeti wowod van?
2014. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha eredeti, akkor patchelés nélkül nem fog menni 4.3.4-gyel.

Ha meg nem eredeti, és 4.3.4-es tört szerveren nyomod, akkor meg meg se próbáld patchelni.

A tört szerver honlapján biztos leírják, mit kell a REALMLIST.WTF file-ba írni, hogy a tört szeróra csatlakozz.

2014. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tört, de eddig működött, csak az egyik napról a másikra nem ment.
2014. aug. 25. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor az adott tört verzió készítőit kérdezd
2014. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert mi köze van a törtszervernek ahhoz h rákattintok a wow.exe-re és wowerrort kapok egyből?
2014. aug. 25. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
az hogy ők törték fel nyúltak bele a fileokba az ő szerverükön megy és talán tudják hogy mi a baj..
2014. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert mi köze van a törtszervernek ahhoz h rákattintok a wow.exe-re és wowerrort kapok egyből?


Mert van egy file amit módosítani kell, hogy a WoW-od ne az eredeti szerverekre kapcsolódjon és ne kutakodjon patchek után.


Ez a file pedig a realmlist.wtf

Tört szerókon szoktat ilyet adni letöltésre, vagy már eleve beleteszik a WoW torrentjükbe. Vagy leírják neked, hogy hogyan módosítsd ezt a filet.

2014. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
monsterwowról szedtem le, de ha átírom a realmlistet se működik.
2014. aug. 25. 17:32
 9/9 anonim válasza:
Ha cataclysm-ot szeretnél használni használd a tari wowot
2016. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!