Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a gép a bios...

Miért nem indul a gép a bios beállítása után?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Beállítom resetelés után a biost, vagy optimumon próbálom elindítani, akkor a kis alaplapi speaker csak kattog. Se kép, se hang. Próbáltam másik táppal, integrált videokártyával, ramokat kivéve, megcserélve, teljesen szét szedve összerakva a gépet. Winchesterrel, winchester nélkül, de semmi.

Az az érdekes, hogy bios reset esetén a biosig eljut a gép.

Alaplap: gigabyte GA-B75M-D3H

Válaszokat köszönöm. :-)



2014. aug. 23. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

nem sok minden infót írtál az alkatrészekről...

mi van akkor ha nem kompatibilis procit teszel a lapba?

2014. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Igen, jó lenne a felsorolnád az alkarészeidet, a lehető legnagyobb részletességgel.
2014. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ez a gép már ment egyszer. Csak kikapcsoltam és nem lehet bekapcsolni. Core i5 proci van benne. Kompatibilis, direktbe úgy vettem.
2014. aug. 23. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg új gombelemet venni a lapba

ha nem segít akkor a lapon ment ki valami

2014. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van másik bios elemem... azzal sem megy a dolog :-/
2014. aug. 23. 16:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy bios reset után indul csak el a gép... Nem tudom mi okozhatja ezt... Másik winchesterrel is pl windows xp-t lehet indítani.
2014. aug. 23. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!