Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vhogy kikapcsoltam a laptopomo...

Vhogy kikapcsoltam a laptopomon a touchpadot, h tudnám visszakapcsolni?

Figyelt kérdés
Ma szétszedtem a gépemet mert kitisztítottam,nem ez volt az első már h szétszedtem,de most nem működik világít de nem csinál semmit,be-ki kapcsoló gomb sem működik. Mit tudnék csinálni? HP laptopról lenne szó.
2014. aug. 24. 22:09
 1/9 CspCsj ***** válasza:
A touchpad bal felső sarkában (ahol a kis LED világít?) nyomd legalább 5 másodpercig, akkor elalszik a LED és újra működik a touchpad.
2014. aug. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez nem segített még mindig nem működik.:(
2014. aug. 25. 09:51
 3/9 CspCsj ***** válasza:

Ehhez szükség lehet egy külső egérre:

[link]

(Az óra melletti bekarikázott ikon lehet hogy inkább olyan nálad, mint fent a kis piros levél ikonja.)


A nem működő ki-bekapcsológomb a touchpadra vonatkozik, vagy a laptop ki-bekapcsológombjára?


Mi a laptop pontos típusa?

2014. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
HP pavilion dv5 1120eh
2014. aug. 25. 18:44
 5/9 CspCsj ***** válasza:

A leírás szerint ha fehéren világít akkor működik, ha sárgán akkor ki van kapcsolva:

[link]


Vagy valamelyik szalagkábelt nem dugtad vissza, vagy próbáld (újra)telepíteni a Synaptics touchpad driver-t:

[link]

2014. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom h ha sárga akkor nem működik csak ép a gomb nem reagál szétszedtem megint de minden be van dugva nem értem mi baja lett tegnap este a drivert is felraktam újra de semmi.
2014. aug. 26. 15:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem érzékeli mert beléptem az egér beállításaihoz és nincs ott a touchpad.

itt egy kép: [link]

2014. aug. 26. 16:17
 8/9 CspCsj ***** válasza:
Ha az Eszközkezelőben sincs ismeretlen eszköz akkor a kábele tört/szakadt meg (vagy a touchpad hibásodott meg...)
2014. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor biztos a kábellel lesz vmi majd akkor beszerzek egy másikat. Köszönöm a segítséget :)
2014. aug. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!