Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopon régebben kiírta a...

Laptopon régebben kiírta a wifi elérhetőségeket, akkor valahogy kikapcsoltam, hogy ne jelezze, most meg nem tudom hogyan kell visszakapcsolni, hogy mutassa?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 12:47
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Operációs rendszertől függően a Hálózati kapcsolatoknál engedélyezni kell a Wifi egységet, majd laptoptól függően be is kell kapcsolni. Valamelyik funkcióbillentyűvel (rajt van a wifi ikonja), esetleg ezt az FN gombbal együtt nyomva.
2013. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az FN és F2 bill. kombinációval lehet ki- bekapcsolni. Amúgy még XP-m van de a hálózati beállításokban sehol nem találok wifit. Már próbáltam új hálózati kapcsolatot is, de sehogy nem érzékeli.
2013. aug. 9. 13:27
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
A Start menü - Beállítások - Hálózati kapcsolatoknál nem szerepel a wifi? Ha nem, az Eszközkezelőben nézd meg, hogy ott szerepel-e a wifi vevő. Ha igen, a tulajdonságainál talán találsz valamit, ami segíthet a bekapcsolásában. Ha pedig esetleg ismeretlen eszköz van, talán az lesz az. Azt is meg tudod nézni, rendesen fel van-e telepítve az illesztőprogramja.
2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!