Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom asztali dvd...

Miért nem tudom asztali dvd lejátszón megnézni a format factoryval konvertált filmet?

Figyelt kérdés

Az internetről letöltöttem egy sorozatot/AVI/, melyt feliratoztammés dvd-re írtam. A számítógépen nézhető, semmi baj, de az asztali lejátszó nem adja le. Ekkor átkonvertáltam mpeg4/xvid/avi-ra, de ez sem hozott eredményt. Azaz az első két részt felismeri az asztali lejátszó, le is adja, de fekete fehérben. Az asztali lejátszónak semmi baja, mert elővettem egy korábbi filmet, ami ugyancsak mpeg4/xvid/avi és tökéletesen nézhető.

Megpróbáltam egy részt dvix-re konvertálni, majd dvd-re,

de így sem adja le az asztali. Miért, mit tegyek?


2014. aug. 22. 05:24
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


1. Valószinűleg kodek gond, nézd meg mediainfo nevezetű programmal ( [link] ), hogy azok a részek amik mennek az aztalin pontosan milyen kodekkel is vannak kódolva és olyat állits be konvertáláskor.


2. Használj más programot a konvertálásra pl avidemux ( [link] )


3. DVD-DVD-nek konvertáld (Igaz igy egy DVD-re nem fér rá annyi mint AVI-ként vagy ha ráfér akkor minőségi problémák lehetnek) a convertxtodvd programmal (fizetős a progi - [link] )


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!