Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom visszaállítani a...

Hogy tudom visszaállítani a rejtett mappát? SOS

Figyelt kérdés

Most sehogy sem jön vissza..beléptem a mappabeállításokba ott h látható legyen a rejtett mappa..rákattintottam az alkalmazra és semmi..

Hogy a fenébe tudom előszedni?


2010. jan. 14. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mappa beállítások-Nézet-legörgeted-rejtett fájlok és mappák megjelenítése kijelölöd-utána megjelennek a rejtett mappák-rámész jobb klikkel a mappára amit vissza akarsz állítani-tulajdonságok és kiveszed a pipát a rejtettből.
2010. jan. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

előző

először Vezérlőpult és ugy a mappa beálítás

2010. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy már próbáltam és hiába kattintok az alkalmazra nem alkalmazza:)
2010. jan. 21. 01:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen program, hogy USB Show mely minden rejtet mappát láthatóvá tesz. Előre szólok ismét, hogy mindent azzá tesz még a rendszerfájlokat is, mindent az égvilágon. Nálam cserélhető lemezen volt ez a probléma szóval a program nevéből is látszik inkább csak azokon ajánlott lefuttatni.
2012. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!