Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indulnak a feltelepí...

Miért nem indulnak a feltelepített alkalmazások Kubuntu alatt?

Figyelt kérdés

Nos a problémám az lenne, hogy Kubuntu 12.04-et használtam eddig, de jött az értesítés, hogy frisssssíthetek 14.04-es verzióra, örömmel vágtam bele a dologba, szépen felment, és kereszt...

A művelet után nem indult a Chromium, de ez nem is nagyon érdekelt, viszont mostmár a Deluge, és a VLC sem megy...

Ezért gondoltam, hogy a 14.04 miatt van, úgyhogy CD elő, 12.04 vissza (teljes formázással, újraparticionálással...), de a probléma továbbra is megvan... Abszolút nem értem, nem is értek a linuxhoz egyébként, nem használom régen...

Remélem valaki tud mondani valamit, a válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 16. 07:41
 1/2 kovpet ***** válasza:

Mit takar a "nem megy"? Hibaüzenet?

Ha nincs, akkor indítsd terminálból, ott esélyesebb, hogy lesz.

2014. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Z0lcsi ***** válasza:

Lehet mondjuk az a baj, hogy a 12.04 és a 14.04 között van még 3 verzió különbség. Én 14.04-et használok, és tökéletesen működik minden. Szóval szerintem az lehetett a probléma, hogy hatalmasat ugrottál előre, és azóta hatalmas változások születhettek a két verzió között. Szerintem rakj fel egy teljesen új 14.04-et, mindennek kell működnie.

ha van még kérdésed tedd fel bátran :)

2014. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!