Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert lassult be a laptopom?...

Miert lassult be a laptopom? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

A c meghalyton ahova a windows van telepitve szinte alig par mb szabad hely volt es letoroltem arrol a meghalytorol a windows old mappat ami tobb mint 20 gb szabad teruletet adott es utana szupergyors lett a laptopom aztan hasznaltam 1-2orat a gepet es ugyan olyan lassu lett mint volt a bongeszot fel perc mire megnyissa a lapok befagynak a videok youtuben szaggatnak ha nem az a lap vam elol ahonnan az megy meg ilyenek... A kerdesem:hogyan tudnam ujra felgyorsitani a gepemet tartosan mi lehet a baja es miert gyorsulhatott fel ettol a gepem es miert lett ujra lassu? :/


Elore is koszonom a valaszokat!



#Laptop. Lassu.
2014. aug. 9. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen operációs rendszered van? Windows 7?

A legjobb megoldás szerintem ha nem iso-ról telepíted újra a windows-t mert az nem jó, hanem valakitől kérj kölcsön esetleg kérj meg valakit hogy írjon neked egy windows bootolós telepítő cd-t és úgy rakd újra teljesen a gépedet formázással.

2014. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Windows 8.1 amugysem jott be szerintem ugy lesz ahogy mondod,koszi
2014. aug. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!