Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kamera miatt próbáltam és...

Barna nő kérdése:

Kamera miatt próbáltam és valami történt hol mobilhívást ajánl /fizessek elő hol a videohívást azt sem engedi nem tudok hívni senkit hogy lehet visszaállítani úgy, hogy a kamera se tünjön el? és mivel? Hol állítsam?

Figyelt kérdés
e527 nem tudom engem így lehet-e? netem van, miért fizetőseket dob fel ha ráklikkelek? eddig legalább kamera nélkül tudtam hívni 2 napja nem
2014. aug. 7. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit csináltál te?

A fogalmazásmódod egy másik hajszínre utal...

G.

2014. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"köszi nagy segítség voltál. eddig egérrel nyomtam, most a port nem jó ezért touchpaddal . hajszínem vörös üdv. rocknagyi és ez nem vicc!!"

Érti valaki, hogy (a megjegyzésemre történő reagáláson kívül) mit akar a kérdező?

G.

2014. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elnézést, ha nem egyértelmű a kérdésem. A skypon nem látszott a kamerám, (emachines 527 és beépitett kamera)

itt kapott segítséggel sikerült helyreállítani, de valami elállítódott és ha hívni akartam nem engedte a videóhívást, a másik mobil híváshoz pedig előfizetést ajánlt és ott sem enged hívni. Mit tegyek? és hol állítsam be? köszi

2014. aug. 10. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le és telepítsd a kamera driverjét!

G.

2014. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi azt már akkor megtettem,akkor hol jó volt, hol nem, most jó, de azt hiszem a mobilnet is bekever. köszi a segítséged.
2014. aug. 12. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!