Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami jó full Hd kamera?

Valami jó full Hd kamera?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó kamerát de kicsit tanácstalan vagyok. :/


Eddig ezt néztem: [link]


Esetleg erről vélemény vagy tapasztalat de nagyjábol ebben az árkategóriában gondolkodom.


2014. aug. 5. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
GoPro Hero 3+
2014. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+ nélkül
2014. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit kinéztél az árban is kedvezőnek tűni, és tudásban is ott van a toppon. Árarányosan.

a Go Pro az nem kamera, csak Youtube-osok felkapott játékszere.

2014. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit nem kamera? Nekem hero 3+ van és képzeld, KAMERA! Attól még mert youtubesok használják attól még kamera! Nekem érdekes tök jó gokartozáshoz-bicajozáshoz-motorozáshoz, és ha akarod vízálló is.
2014. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos azt elfelejtettem említeni hogy nekem nem nagyon az a célom hogy sportot kamerázzak. Ezért nem választottam GoPro-t. Viszont jól jön ha vízálló megy ilyenek ezért választottam a JVC Everio GZ-R15 kamerát.
2014. aug. 5. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kamerának az (is) az ismérve, hogy felvétel közben látod amit rögzítesz, így tudsz esetlegesen igazítani a beállításon. a zoom-ról már szót sem ejtek. Tehát nem kamera. Az hogy a GoPro sportolásra, és kis mérete miatt sok mindenre alkalmas azt aláírom. Na de azért nehogy már kamerának nevezzük !!

Az ára. Na az igen. Az a kamerákéval vetekszik. :)

2014. aug. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!