Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
Mostanában el kezdett lassulni volt egy kék halál is és volt hogy egyszerűen csak kikapcsolt.Ma ahogy be akartam kapcsolni elkezdett zörögni monitoron semmi nem volt.Lehet hogy táp hiba?

2014. aug. 6. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

vagy hdd hiba, nekem dettó ez történik mostanában + a gyökér mikroszoft kitalálta, hogy a 4 éve vásárolt windowsom nem eredeti. Hát a k anyukáját nekik, matricás noti,


töltsd le ezt: crystal disk info ez megmondja ha rossza hdd


esetleg nézd meg az eseménynaplót

2014. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom bekapcsolni se semmit nem tudok rajta csinálni.
2014. aug. 6. 19:58
 3/4 anonim válasza:
Ha nem tudod bekapcsolni valszeg vinyóval lesz gond, ha csak kikapcsol akkor sztem a táp a ludas.
2014. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először csak nem kapcsolt be aztán kezdett így zörögni amikor később indítottam.Hogyan lehetne megtudni hogy a merevlemezzel van-e a baj?Másik gépbe nem tudom átrakni.
2014. aug. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!