Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? Amikor a GTA San Andreasban sok kocsi jön vagy nagyobb lagg van a szerveren akkor mindig újra indul a gép. Jöttek olyan válaszok hogy "Ram, videókártya, tápegység bajos, mindet kicseréltem de még most is . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 21:02
 1/5 kisfandol válasza:
Vidd el szerelőhöz ő biztosan tudja
2014. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
á de tudod egy kisebb átvizsgálás is egy vagyon.. azért raktam ki ide a kérdést hátha meglehetne házilag oldani
2014. aug. 5. 21:13
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
Akkor marad az alaplap. Ez kimaradt a felsorolásból, ezért feltételezem, azt nem cserélted.
2014. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem arra még nem is gondoltam :D de tuti? :O
2014. aug. 5. 22:32
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:

Persze nem 100 %, meg az is lehet például, hogy egy szintén gyengécske tápegységre cserélted. -már, hogy miért nem 100 %.

Az alaplapok sem sérthetetlenek. Ha mondjuk már négy éves és egy fél kilós processzorhűtő borda volt rajta végig, hátlapi merevítés nélkül, az szinte törvényszerű, hogy meggörbül és kontakthibás lesz. Csak egy példa. Na meg van, hogy nem kell neki szélsőséges környezet sem, csak gyári hibás.

2014. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!