Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hangrögzitő samsung telefonon?...

Hangrögzitő samsung telefonon? Milyen program kell hozzá?

Figyelt kérdés
Samsung telefonomon van olyan hogy hangrögzitő , ráraktam a számítógépre amit felvettem hangot és azt írja a gép hogy windows nem tudja megnyitni a fájlt .Milyen programot rakjak fel hogy ott is megtudjam hallgatni
2014. aug. 5. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Easy Voice Recorder

Ingyenes, és wav-ba rögzít. Azt bármi lejátssza.

2014. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefonon lejátsza azzal nincs probláma , de a számítógépen nem . Ez amit írtál a számítógépre letöltöm és megnyitja majd a fájlt és lejászható lesz ?
2014. aug. 6. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Amint mondtam, "bármi lejátssza".

Azért nem fejtettem ki bővebben, mert ismerős a probléma. Én se tudtam lejátszani gépen azt, amit felvettem, ezért kerestem egy másik programot.

De kipróbálod, és rájössz, hogy működik.

2014. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké Persze . De mégegyszer nem tudom felvenni . Ez egy bizonyíték amit lekell majd adnom Renőrségen így érted?

Egyik régi telefonon beszéltem másikkal Okostelefonnal felvettem amit mondtak és ezért szeretném elmenteni a számítógépemre is mert félek hogy a telefonom eromlik és elveszik a felvétel .

2014. aug. 12. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!