Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hangrögzítő program van,...

Hangrögzítő program van, amivel fel tudok venni vmit mikrofon nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát laptopom van, s ha f-on megy a videós hangos anyag mikrofon nélkül, akkor simán a hangfelvevő progival meg lehet ezt oldani?

Előre is köszi a segítséget.



2014. máj. 22. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit a gépen belül csinálsz azt fel.De a gépen kívül azt hogy gondolod?Mikrofon nélkül.
2014. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát a fb-on hogy tudtam videózva beszélgetni ismerőssel, amikor nem volt mikrofonom??? Én azon is meglepődtem, s elméletileg van beleépítve vmi cucc, nem értek ehhez igazán.


Akkor azt hogy tudtam???

2014. máj. 22. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor van beépített mikrofon.Semmi gond.
2014. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Király, s akkor ehhez vmi jó programot tudsz ajánlani, mert leszedtem egyet, de nem tudtam vele felvenni.


S akkor most menne ezzel a beépített mikrofonnal a felvétel??? Nem értek hozzá, tök hülye vok, pls. help me. :)

2014. máj. 22. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem írtad hogy milyen rendszered van.De a vezérlőpultot megnyitva a hangok menűpont alatt le tudod tesztelni valamint beállítani.A windows beépített hangfelvevőjével meg fel tudsz venni.
2014. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt pedig a start menű minden program kellékeknél megtalálod.

Vagy: [link]

2014. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hálám örökké üldözni fog, köszi a segítséget. :) Meglett a hangrögzítő progi, nem tudtam, h ez alapdolog a gépen. Amúgy Windows 7-em van, ha érdekel, de sztem pont lekaksizod. :D

Még egyszer köszi.

2014. máj. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!