Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows induláskor képkhalál...

A windows induláskor képkhalálozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a League of Legends nevű játékot, régebben is fent volt a gépemen, de akkor működöt, most viszont a játék indulása után pár perccel kék halált kapott a gépem, újra indítottam, viszont elakadt a bootolás közben, kihúztam az egeret az usb-ből, így már elindult a windows betöltése, viszont nem tud befejeződni, mert egy pillanatra bevillan a kékhalál, utána pedig újra indul. Sem a csökkentett mód, sem pedig a legutóbbi működő beállításos opció nem működik, mit tegyek? Win xp-m van.

2014. aug. 4. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán vírusirtó a gépeden?
2014. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
avast, illetve malwarebytesal 2 hete néztem
2014. aug. 6. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik Windows ez? Milyen tűzfalad van?
2014. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
írtam, hogy windows xp m van, és alap tűzfal, ami bele van épitve
2014. aug. 7. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a baj, az XP tűzfala lyukas,mindent átenged. Telepítsd ingyenes Comodo Internet Securityt! Vagy Eset Smart Securityt, 30 napos próbaverziót, ha lejárt, használd tovább magazinos kóddal.
2014. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de most újra kell telepítenem a gépem? a rajta lévő adatokat hogy mentsem meg?
2014. aug. 8. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Mentsd le írható CD-re vagy DVD-re a dokumentumokat, aztán rakd újra a Windowst.
2014. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!