Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hiányzó BOOTMGR. Ezt hogyan...

Hiányzó BOOTMGR. Ezt hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés
Találtam egy egész webolalt, ahol leirnak egy csomo lehetőséget. Nekem egyik sem vált be. Jah igen és beteszem a win 7telepítő lemezt de nem boot-ol rá. de ahogy kivesezm kiirja hogy hianyzo bootmgr. addig meg mintha toltene de barmennyit varok nem történik semmi.

2014. júl. 3. 18:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Este még működött. Úgy ahogy kell windows bol lekapcoltam a gépet, és amikor leállt kihuztam mert vihar volt. reggel meg már boot mgr hiba
2014. júl. 3. 18:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy olyan program, hogy Hiren's boot. Lemezre ki kell írni, vagy boot pendrive-ot csinálni. Arról kell bebootolni, és ha nincs ilyen fix bootmgr dolog a boot menüben, akkor elindítod a mini xp-t, és ott különböző rendszerbeállítások vannak, amik közül az egyik helyrehozza a bootmgr hibát. Így fejből nem tudom pontosan, de tudom, hogy ezzel megoldható.
2014. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!