Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatos, hiányzó DLL...

Folyamatos, hiányzó DLL fájlok. Miért van ez? Én már mindent megtettem.

Figyelt kérdés

Üdv.

Már hónapok óta semmivel nem tudok játszani szinte, mivel amikor indítanám a játékot folyamatos DLL fájlok hiányoznak.. Tegnap tettem fel egy megbízható Windows 7 Ultimate - t amivel semmi gond nincsen, de egyszerűen nem indul rajta játék. ( Jelen esetben a Watch Dogs )


X1NPUT1_3.dll is missing from your computer.

Felraktam ezeket az új DirectX frissítéseket amiket találtam a neten, mindenkinek megold mindent, nekem semmit.. Segítsetek kérlek, mi lehet a gond.. Többször újrarajtam a Windows -t már.



2014. máj. 29. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia a játék telepítése előtt cserélted le a w7 et vagy utána?


szedd le és másold be a megfelelő mappába


[link]

2014. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:

Sosem pakolunk fel netről letöltött DLL-t. Ellenőrizhetetlen, hogy ami benne van az mit csinál!

Minek neked Ultimate otthonra? Vegyél meg egy Home Profot és azt tedd fel, aztán mehetnek a driverek és a DirectX is. Onnantól menni fog a játék is!

2014. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CspCsj ***** válasza:

Windows Update-tel tegyél fel minden frissítést, ha nem megy akkor itt a közvetlen frissítés a DirectX 11.1-hez:

[link]


Videokártya driver friss?

Egyébként a Watch Dogs elég új játék, milyen videokártyád van?


UI: Semmi gond sincsen, és hónapok óta semmivel sem tudsz játszani...? Ez ellentmondás.

2014. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Minden friss rajta :/ Megpróbálom felrakni ezt amit linkeltél ( ezt a platform frissítést )

Tökéletesen tudom használni mindenre, csak játékra nem.

2014. máj. 29. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Megmondom, mi a szitu. Kalózjátékokat használsz. A telepítés végén mindig ott van a sok hozzá szükséges dolog, amiket ki lehetne pipálni és telepíteni. Te meg szarsz rá, nem pipálod ki, nem telepíted. Ezért van problémád. Gondolod, hogy azok viccből vannak ott?
2014. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy nem pipálom ki? Én mindig minden ilyen programot kipipálok, kivéve ezeket a hírdetés szarokat ( toolbarok, böngészők meg ilyen hülyeségeket )
2014. máj. 29. 13:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs, miről beszélek...
2014. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rohadt nagy segítség vagy, köszönöm.. Ha segítenél is a kötekedés mellett annak örülnék.
2014. máj. 29. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megadtam a szükséges információt. Már csak az a dolgod, hogy előkapard az általános iskola alsó tagozatos anyanyelvkönyveidet, felkorrepetáld magad szövegértésből arra a szintre, hogy meg is értsd az elmondottakat, és aztán a további (újra)telepítésekkor a megfelelő módon járj el.


Egyébként ahhoz se kell nagy intuíció, hogy a hibaüzenetet dobó játék mappáját megnyisd, kikeresd benne a hozzá való dxredist telepítőt, és elindítsd ahelyett, hogy a neten keresgélsz hozzá ki tudja, micsodát...


Bocs a kötekedésért, de a hülyeséget csak egy bizonyos határig viselem.

2014. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!