Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A játék közben használt cheat...

A játék közben használt cheat által okozott kárt vissza lehet állítani? (Sims2)

Figyelt kérdés
A titkos menükód segítségével egy arra fele sétáló embert "hozzáadtam" a családhoz mert a felnőtt simnek dolgoznia kellett mennie és ha a dadust megvárta volna akkor lekési a kocsit. Miután a sim elment dolgozni én elmentettem a játékot és miután visszaléptem a sim valahogy hazakerült a többi felnőtt simmel együtt a lakásba és a kocsi is eltűnt amivel a lakótársa ment dolgozni. Ez még nem is lenne probléma, de ha a simekkel rákattintok valamire akkor üresek a buborékok, ezáltal irányíthatatlanná vált a játék. Sajnos nem csak ezeknél a simeknél van ez, hanem az összes többi családban is. Ha valaki tudna okos tanácsot adni, hogy ezt hogy lehetne visszaállítani, vagy esetleg a mentéseket visszaállítani anélkül hogy csináltam volna biztonsági másolatot, esetleg találkozott már ilyennel, annak nagyon megköszönném hogyha segítene :)

#játék #Sims 2 #cheat #üres #kód #titkos menükód
2014. aug. 4. 00:52
 1/6 A kérdező kommentje:
tudok mutatni képet is ha valaki elmagyarázza hogy kell :$
2014. aug. 4. 01:15
 2/6 anonim ***** válasza:
először is felhívják a figyelmet a kódok használta károkra tehát csak 1 dolog van amit csinálhatsz: ujra telepíted a játékot és nem használsz kódokat főleg meg a titkos kódot nem!
2014. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is, viszont akkor úszik az összes mentésem meg minden :S
2014. aug. 6. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
a dokumentumok ban lévő EA Games mappát rakd el és telepítsd ujra majd cseréld ki a mappát és meglesznek a mentések
2014. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem volt szükség újra telepítésre, csak a mentéseket kellett leszedni és a régieket visszatenni. Viszont nem lehetséges hogy az egyedi tartalmak miatt történt ez a hiba és nem a titkos menükód miatt? Sose volt ilyen gondom a kódokkal csak most, hogy az egyedi tartalmat feltettem
2014. aug. 10. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
az is lehet
2014. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!