Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xp menne rajta, ha előtelepite...

Xp menne rajta, ha előtelepitett vistás a laptopom?

Figyelt kérdés
Fujitsu Siemens Amilo vistás előtelepitett laptopom van.! Ha rárakom az xp-t akor tökéletesen menne rajta?Mármint hogy már halottam olyat hogy mivel előtelepitett a hangkari nem biztos hogy felismeri.
2010. jan. 11. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Fujitsu honlapjáról szedd le a meghajtóprogramokat XP-hez, és működni fog.
2010. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Elvileg menne rajta az XP, de nem tudom minek neked egy 9 éves oprendszer, mikor a Vista se rossz, de van már Win7 is? Telepítésnél a BIOS-ban állítsd át a SATA módot AHCI-ról IDE-re.
2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rá lehet tenni. A particiót törölni kell aztán újat létrehozni s úgy ok. Arra figyelj oda mert gondolom rejtett partición van a Vista, hogy azt azért a biztonság kedvéért hagyd meg.
2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menni fog rajta, de ahhoz,hogy ne csigalassúsággal bootoljon a windows,kelleni fog még 2 plusz driver, amit ha nem vagy profi számítástechnikában, nem érdemes nekiállni telepíteni, mert összeomlik a rendszer. Én így szívtam meg. Azóta várok. És ha egyszer majd lesz a közelemben valami zseni,megkérem,hogy telepítse fel. :)
2010. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Win7 az még OK, de a vista lassú. bár lehet hogy 9 magos gépen 200 gbyte memóriával már gyors lenne. sajnos nem mindenkinek telik nagy teljesítményű gépre.
2010. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ujratelepiteni azért kelene mert elvileg a vista felzabálja a gépet.. és igy is van mert nem megyy rajta a játék
2010. jan. 11. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmi baja a vistának. Nekem évekig volt Windows Vista Ultimate X64 és sosem volt lassú. Nem tudom mit csináltok rosszul, de biztos hogy nem a vista az oka ha lassú a gép.

Én a helyedben nem tennék fel Xp-t a laptopomra. A laptop legrosszabb esetben is gondolom nem régebbi mint egy év. Az XP-t meg 2001-ben csinálták. Nagyon régi még ha azóta ki is jött pár javítócsomag.

Ha nekem nem hiszel kérdezd meg a szervízt vagy egy informatikust. (Aki tud e-mailt küldeni meg fogadni esetleg játszani a W.O.W-al az még nem informatikus).

Ha mindenképpen ragaszkodsz ahhoz hol ne legyen vista akkor leglalább windows 7-et tegyél fel de semmiképpen sem XP-t.

2010. jan. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már leirtam hogy a játék (cod2) nem megy ezért van bajon a vistával
2010. jan. 12. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erös gépem van.Proci QuadCore AMD Phenom II X4 940.,4 gb. 1066-os xtreme dark ram,ATI 4870 kártya.Es a 64 bites Vistát 1 napig türtem meg.Az a rendszer egy kalap szar.Semmi játék nem fut alatta!!Ilyen configgal szaggat a játék??Ugyan már....Win 7-et használj.Az xp elavult,a vistát meg hanyagold,mert szar.A win 7 mindent fel fog szinte ismerni a gepeden.Csak jó verziót tegyel fel.

Ha nem ismer valamit fel benne,a Fujitsu honlapon megvan minden driver.Download.12 éve gépekkel foglalkozom.XD

2010. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ:) Cod2 menni fog rajta?
2010. jan. 13. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!