Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Oculus Rift dev. Kit 2-t...

Oculus Rift dev. Kit 2-t érdemes megvenni, vagy még várjak vele? Valakinek már van?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon új cucc, szerintem várj még vele,mert ki tudja, milyen rejtett hibái vannak.
2014. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha van rá felesleges pénzed és van hozzá elég erős géped akkor igen, ha nem és például az össz spórolt pénzed költenéd rá akkor szerintem várj a felhasználói változatra.
2014. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én várnék vele. Mellesleg a nevéből adódóan ezt a fejlesztőknek kéne megvenniük, de így is túl sok előrendelés volt, így egy fejlesztő egy hónappal később is megkaphatta egy amerikai vinnyogós videós meg hamarabb. Akkor vedd meg, he tudsz rá fejleszteni is játékot. Egyébként én megvárnám a végleges verziót. Ha nagyon ki akarod próbálni, a TheVR Day-en megteheted: [link]
2014. aug. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Várjál vele és turbózd fel a gépedet! Nagy a gépigénye! 2015-ben fog megjelenni a végleges oculus rift(legalábbis amerikában)
2014. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!